Making magic...
Social Wizard

Careers

If you are looking for a sign, this is it!

Be who you are. Do what you love. Join a team that makes first-class results a top priority.

Open job positions

  • Digitalni/grafički dizajner (m/ž)

    Što tražimo?

    • minimalno 2 godine iskustva u dizajn studiju i/ili marketinškoj agenciji
    • kreativnost, odgovornost te proaktivnost u radu
    • izvrsno poznavanje Adobe paketa
    • dobro poznavanje MS Office paketa
    • dobro poznavanje grafičke tehnologije te poznavanje tiskanih medija
    • dobro poznavanje engleskog jezika

    Što nudimo?

    • zapošljavanje na neodređeno, uz mogućnost stalnog radnog odnosa
    • rad na projektima domaćih i stranih klijenata
    • rad na razvoju koncepata, idejnih grafičkih rješenja i finalnih prijedloga dizajna (vizualni identiteti, tiskani materijali, internet stranice…) i pripreme za tisak
    • rad u dinamičnom i kreativnom okruženju

    Vrsta zaposlenja

    • Na neodređeno vrijeme

    Lokacija

    • Zagreb

    Razmatrat će se samo prijave koje u potpunosti odgovaraju gore navedenim uvjetima.

    Kandidati koji uđu u uži izbor bit će obaviješteni o terminu održavanja selekcijskog intervjua.

    Portfolio (do 10 MB), prijavu (motivacijsko pismo) i CV pošaljite na e-mail: posao@social-wizard.com najkasnije do 31.05.2019. do 19h.
  • WordPress developer (m/ž)

    Ako si ti naš budući stručnjak/inja za WordPress, tvoje odgovornosti bit će upravljanje i optimizacija web stranica temeljenih na WordPress CMS platformi za postojeće i buduće klijente.

    Opis posla

    • razvoj na WordPress platformi uključujući razvoj tema, predložaka stranica, dorada pluginova, dodavanje novih funkcionalnosti stranica
    • postavljanje WordPress opcija, instalacija pluginova i postavki
    • razvoj stranica i predložaka u PHP-u i HTML-u
    • administracija baze podataka (MySQL) koristeći PHPMyAdmin
    • poboljšanje, upravljanje i otklanjanje greški na projektima
    • kreiranje dokumentacije za korisnike, komentiranje i kvalitetna organizacija koda kako bi drugi programeri mogli raditi sa istim kodom
    • edukacija klijenta za rad u WordPress administrativnom sučelju
    • prijedlog i implementacija digitalnih rješenja

    Nudimo ti

    • rad na izazovnim projektima u ugodnom i kreativnom radnom okruženju
    • rad u agenciji koja razvija vlastita i inovativna rješenja
    • rad u mladom i profesionalnom timu orijentiranom na postizanje ciljeva
    • radno vrijeme od 9 do 17 sati i neradne vikende
    • kreativnost i samostalnost u radu
    • rad na određeno vrijeme s mogućnošću zaposlenja na neodređeno vrijeme
    • dodatnu edukaciju

    Uvjeti

    • poznavanje programiranja u PHP-u
    • poznavanje MySQL baza podataka
    • poznavanje web jezika: HTML, CSS i JavaScript
    • spremnost na nove tehnologije i testiranje raznovrsnih pristupa
    • samostalne organizacijske sposobnosti, spremnost na fleksibilnost i timski rad
    • odlično znanje engleskog jezika

    Potrebne godine iskustva

    • Minimalno 1 godina

    Lokacija

    • Zagreb